Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rue Rance Eau De La Couronne Rance 1795 dla kobiet

Rue Rance Eau De La Couronne Rance 1795 dla kobiet

Miałem: 1

Rue Rance Eau De La Couronne marki Rance 1795 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Rue Rance Eau De La Couronne został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne Sandra Rance. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, melon, czarna porzeczka i fiołek; nutami serca są jaśmin, gardenia, frezja i zielone jabłko; nutami bazy są irys, mahoń, ambra i piżmo.

Czerwona pomarańcza Melon Czarna porzeczka Fiołek

Jaśmin Gardenia Frezja Zielone jabłko

Irys Mahoń Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rue Rance Eau De La Couronne by Rance 1795.

Rue Rance Eau De La Couronne Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Mogłabym zacytować słowo w słowo recenzję Izabeli:
Eau de La Couronne to miły kwiatowo-owocowy miks, delikatny, dziewczęcy choć nie aż tak przez te białe kwiaty.
Jakby mi to ktoś podsunął to pachnidełko pod nos, pomyslałabym, ze to jakiś typowy piwoniowo-jabłkowo-zielonkawy świeży, czysty czytaj: żelowopodprysznicowy miks spod skrzydeł marek typu: Chloe czy nowe Balenciagi...a może nawet Lolity Marca J.?
Przyjemny nieinwazyjny, biurowy zapach, jednak jego projekcja oraz trwałość dyskwalifikują go: na mnie globalnie czuć tylko tuż po aplikacji, potem nie czuję już nic.
Przy cenie firmy typu Avon, która spokojnie mogłaby ten zapach "wypuścić" na rynek, nie miałabym problemu, a tak, zalecam ostrożność, chyba, że komuś sie tak spodoba, że cena nie gra roli, co nie zdziwiłoby mnie, bo zapach jest naprawdę fajny, a niektórzy przecież mają bardziej zasobną kiesę albo po prostu nie patrzą na koszty i tak jest git ;D
Mnie poprawiają humor ale niestety na krótko więc flaszki nie będzie.

Karkki
Karkki

Nie wiedziałam co mi przypominają. A to nic innego jak Miss Boucheron, na mnie, w swoim końcowym etapie czyli to co lubię w Pannie Boucheron najbardziej. Właściwie, to ani nie są odkrywcze, ani niszowe. Spokojnie mogą sobie stać między Addict 2, Bright Crystal i dziesiątkami innych "różowych kwiatko-owocówek". Ale w przeciwieństwie do większości tego typu pachnideł, nie wychodzi z nich na mnie landrynka, plastik, metal ani woda z wazonów. Po 4 godzinach pojawia się mydełko, urocze i dobrej jakości, lecz jednak mydełko. Myślałam, że na tym się zakończy. Ale nie. Mydełko zamieniło się w otulający woal ciepłego piżma, słodkiego drewna sandałowego i morze rozgrzanego bursztynu przetkane mahoniem. I ten mahoń potrafi wytrzymać ze mną całą dobę. Znakomita jakość i trwałość.

Izabela
Izabela

Perfumy zadedykowane siostrze Napoleona - Paulinie.
Moim zdaniem to miks frezji i irysa (z naciskiem na frezję) oraz nut owocowych, które zostały utrwalone piżmem.
Nic odkrywczego, aczkolwiek nie sposób odmówić im uroku.
Zapach ma w sobie delikatność, świeżość i beztroskę.
Jedynie ich trwałość i projekcja pozostawiają wiele do życzenia.
Uważam, że jak na tę kategorię cenową to parametry użytkowe są skandaliczne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rue Rance Eau De La Couronne marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rue Rance Eau De La Couronne marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Azuree Pure Guerlain Mahora Molyneux Quartz Pure Red Satellite Ipanema L`Artisan Parfumeur Vanilia Schiaparelli Shocking Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Gres Cabotine Moon Flower Anucci Anucci Femme Lulu Guinness Pink Pearls Givenchy Play For Her Intense Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie