Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Rouge Rance 1795 dla kobiet

Rouge Rance 1795 dla kobiet

Miałem: 1

Rouge Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia

Rouge marki Rance 1795 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne Sandra Rance. Nutami głowy są mandarynka, konwalia i narcyz; nutami serca są orchidea, frezja, jaśmin i róża; nutami bazy są irys, ambra, paczula i wanilia bourbon.

Mandarynka Konwalia Narcyz

Orchidea Frezja Jaśmin Róża

Irys Ambra Paczula Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rouge by Rance 1795.

Rouge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rouge marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rouge marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain L'Heure Bleue Paco Rabanne Ultraviolet Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Giorgio Armani Armani Code Sheer Annick Goutal Songes NafNaf NafNaf Clive Christian No. 1 Arno Sorel Shaman Femme Avon Rare Diamonds Teufels Kuche Tender Effection Christian Dior J`Adore L`Or Florascent Aqua Floralis Jasmine