Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Rose de Rose Rance 1795 dla kobiet

Rose de Rose Rance 1795 dla kobiet

żółtych kwiatów
Rose de Rose Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia Rose de Rose Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia Rose de Rose Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia

Rose de Rose marki Rance 1795 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rose de Rose został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne Sandra Rance. Nutę głowy stanowi róża; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są drzewo sandałowe i wanilia.

Róża

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza

Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rose de Rose by Rance 1795.

Rose Kashmirie

Rose de Rose Recenzje Perfum

zielona
zielona

Kompozycja bardzo sisley'owa.
Róża, jaśmin i ylang-ylang dają bardzo charakterystyczny [podobnie nokautujący jak Jewel Micallef] akord chropowatego, ciemnego miodu. Tuberoza jest tu zaskakująco skromna, ledwo zauważalna - cielesno-pudrowa; nieznacznie zazielenia gęste miodowe opary. I tak, ciasno splecione, wszystkie kwiaty trwają, niezmienne i posągowe. Baza idzie w klasyczny sandałowo-waniliowy orient, nadal pozostając pod władzą róży.
Trwałość zabójcza, szczególnie biorąc pod uwagę charakter zapachu.

W sumie to już to wąchałam. Taka skoncentrowana Rose Kashmirie. Dość prosta, wszystkie składniki da się bez problemu wyczuć - póki nie straci się węchu...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Rose de Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Rose de Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rose de Rose marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rose de Rose marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Moment Gucci Eau de Gucci Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Elizabeth Taylor Black Pearls Ellen Tracy Imagine Miya Shinma Hana Calypso Christiane Celle Calypso Rose DSH Perfumes Nouveau Gardenia Lucienne Von Doz Lucienne Monotheme Fine Fragrances Venezia Frangipane delle Maldive Jill Stuart Jasmin Fleur Nina Ricci L`Air du Temps by Starck