Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Pauline Rance 1795 dla kobiet

Pauline Rance 1795 dla kobiet

Pauline Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia

Pauline marki Rance 1795 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pauline został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są pomarańcza, kwiat bawełny i ylang-ylang; nutami serca są paczula, róża i fiołek; nutami bazy są cedr virginia, benzoes i fasolka tonka.

Pomarańcza Kwiat bawełny Ylang-ylang

Paczula Róża Fiołek

Cedr Virginia Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pauline by Rance 1795.

Silver Iris

Pauline Recenzje Perfum

AlexGGS
AlexGGS

Długa drogę przeszliśmy. Oj długą... Od "fuja" do "love".
Kiedyś mnie dziwiły, jak może się coś takiego podobać.
Cieszę się , że miałam okazję ponownie je powąchać. Dokonałam obrotu o 180 stopni!
Początek :
Gęsto, przyprawowe, słodkie.
Potem pojawia się pudrowa nuta.
Nagle zakwitły fiołki. To niesamowite, bo każde poruszenie ręką budzi fiołkowy bukiet. Jakby kwitły ciagle od nowa i od nowa! To genialna chwila!
Te fiołki są kandyzowane. Zatopione w kryształkach cukru wyglądają fiolkowymi płatkami.
Potem pojawia się nutka lekko kwaskowata, która równoważy słodycz. Wytrawność, która kojarzy mi się z Gucci Rush.
Piękne! (buteleczka dalej mnie odstrasza...)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Pauline, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Pauline, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pauline marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pauline marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Guerlain Samsara Eau de Toilette Guerlain L'Heure Bleue Serge Lutens La Fille de Berlin Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Paloma Picasso Tentations Montale Dark Purple Guerlain Samsara Eau de Parfum Diptyque Tam Dao L`Erbolario Dolcelisir Montale Intense Cafe Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais The Different Company Sublime Balkiss Lubin Idole Eau de Parfum Annick Goutal Un Matin d`Orage Al-Rehab Golden Sand Etro Dianthus Serge Lutens Bois de Violette Montale Intense Pepper Fragonard Emilie