Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Pauline Rance 1795 dla kobiet

Pauline Rance 1795 dla kobiet

Pauline Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia

Pauline marki Rance 1795 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pauline został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są pomarańcza, kwiat bawełny i ylang-ylang; nutami serca są paczula, róża i fiołek; nutami bazy są cedr virginia, benzoes i fasolka tonka.

Pomarańcza Kwiat bawełny Ylang-ylang

Paczula Róża Fiołek

Cedr Virginia Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pauline by Rance 1795.

Silver Iris

Pauline Recenzje Perfum

Pauline by Rance 1795 2.50 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Pauline, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Pauline, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pauline marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pauline marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Sung Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Estée Lauder Emerald Dream Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Tous Metallic Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Donna Karan Essence Jasmine Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Calvin Klein Eternity Summer 2010 Rifat Ozbek Ozbek 1001 Tallulah Jane Leotie Campos de Ibiza Flor de Almendra