Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Pauline Rance 1795 dla kobiet

Pauline Rance 1795 dla kobiet

Pauline Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia

Pauline marki Rance 1795 to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pauline został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są pomarańcza, kwiat bawełny i ylang-ylang; nutami serca są paczula, róża i fiołek; nutami bazy są cedr virginia, benzoes i fasolka tonka.

Pomarańcza Kwiat bawełny Ylang-ylang

Paczula Róża Fiołek

Cedr Virginia Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pauline by Rance 1795.

Silver Iris

Pauline Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Pauline, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Pauline, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pauline marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pauline marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Estee Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer 2008 Michael Kors Island Bermuda Philosophy Baby Grace Natura Amor America Palo Santo L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Carthusia Gelsomini di Capri Voluspa Enfleurage A Perfume Organic White Magik Bronnley Passion Flower Eau Fraiche L`Erbolario Frutto della Passione