Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Le Roi Empereur Rance 1795 dla mężczyzn

Miałem: 1

cynamonowy
Le Roi Empereur Rance 1795 dla mężczyzn Zdjęcia

Le Roi Empereur marki Rance 1795 to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Le Roi Empereur został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, anyż i lawenda; nutami serca są irys, kardamon, róża i fiołek; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, ambra, cynamon i skóra.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Anyż Lawenda

Irys Kardamon Róża Fiołek

Piżmo Cedr Virginia Ambra Cynamon Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Roi Empereur by Rance 1795.

Le Roi Empereur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Le Roi Empereur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Le Roi Empereur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Roi Empereur marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Roi Empereur marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Guerlain Shalimar Hugo Boss Boss Soul Victoria`s Secret Rapture Salvador Dali Le Roy Soleil Parfum d`Empire Ambre Russe biehl parfumkunstwerke mb03 Diptyque Eau Duelle SoOud Hajj D`Orsay L'Intrigante Kesling Sinai Dorin Un Air d`Amour Pour Monsieur Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Mitzah