Marki » R S » « Grupy

Laetitia Millesime Rance 1795 dla kobiet

Laetitia Millesime Rance 1795 dla kobiet

Laetitia Millesime Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia

Laetitia Millesime marki Rance 1795 to perfumy dla kobiet. Laetitia Millesime został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne Sandra Rance. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i kwiat pomarańczy; nutami serca są róża, magnolia, wisteria i gałka muszkatołowa; nutami bazy są paczula, francuskie labdanum, balsam tolu i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Kwiat pomarańczy

Róża Magnolia Wisteria Gałka muszkatołowa

Paczula Francuskie labdanum Balsam Tolu Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laetitia Millesime by Rance 1795.

Neonatura Cocoon
PG08 Intrigant Patchouli

Laetitia Millesime Recenzje Perfum

aranka
aranka

Piękne,majestatyczne.
Tego zapachu używa moja znajoma ,zapach mocno emanujący i bardzo elegancki z gatunku(nie lubie tego słowa,ale tu wyjątkowo pasuje)-ogoniasty.
Ja wyczuwam w nim przyprawową paczule oraz ciepłe kremowe tony -Balsam Tolu?
Napewno warto poznać ten zapach !

Laetitia Millesime by Rance 1795 4.00 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Laetitia Millesime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Laetitia Millesime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laetitia Millesime marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laetitia Millesime marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Amouage Lyric Woman Molinard Habanita Serge Lutens Chergui M. Micallef Mon Parfum Cristal Penhaligon`s LP No:9 Guerlain L'Heure Bleue Lanvin Arpege Guerlain Samsara Eau de Parfum Cartier Le Baiser Du Dragon Hermes Elixir des Merveilles Ginestet Botrytis Givenchy Amarige Amouage Ubar Chanel Bois des Iles Juliette Has A Gun Not A Perfume M. Micallef Ylang in Gold Amouage Amouage Epic Woman Mauboussin Histoire d`Eau Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Dana Tabu