Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Josephine Rance 1795 dla kobiet

Josephine Rance 1795 dla kobiet

Josephine marki Rance 1795 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Josephine został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne Sandra Rance. Nutami głowy są jaśmin, hiacynt, ylang-ylang, bergamotka, głóg, róża, bez i piwonia; nutami serca są irys, geranium, galbanum, goździk (przyprawa), brzoskwinia, liść fiołka i czarna porzeczka; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra, wanilia i drzewo hebanowe.

Jaśmin Hiacynt Ylang-ylang Bergamotka Głóg Róża Bez Piwonia

Irys Geranium Galbanum Goździk (przyprawa) Brzoskwinia Liść fiołka Czarna porzeczka

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Drzewo hebanowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Josephine by Rance 1795.

Josephine Recenzje Perfum

hasi
hasi

Zainspirowana recenzją Harlem, a dokładnie zdaniem, że uprzedzenia są złe dodam swoje trzy grosze do Józefiny.
No naprawdę bez sensu są te uprzedzenia, tzn. sens mają tylko dla portfela. :)
Gdy zobaczyłam próbkę,a potem opis w bazie to pomyśłałam, że trzeba zmontować szybką ewakuację- ja, człowiek wykuty z kadzidła, dymu i skóry, a tu Napoleon, fiołek i wizja nadchodzącego wielkimi krokami wintydżu. Ciekawość jednak zwyciężyła i dobrze bo zapach jest przepiękny !Cholernie trudny do opisania- dla mnie to bergamotka z pudrem i do tego jakieś kwiatki, ale całość jest tak zmieszana, że to raczej ogólny wydźwięk na mnie niż szczegółowa analiza.
Jospehine jest elegancka, bardzo kobieca, zaskakująco współczesna. Jestem pod wielkim wrażeniem.
Z tyłu głowy ciągle kołacze mi się jakieś tam podobieństwo do Guerlain L'heure blue, ale może ktoś z lepszym nosem się wypowie ?
Trwałość super, projekcja dobra.
Polecam Dziewczyny, bardzo !

Śliczny, wdzięczny, kwiatowy zapach. Nieco zielono – wytrawny, nie za słodki, z wyraźną różą i jaśminem. Jeden z najbardziej kobiecych zapachów jakie znam. Trwałość niestety taka sobie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Josephine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Josephine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Josephine marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Josephine marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Splendor Boucheron Trouble Boucheron Trouble eau Legere Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Dana White Chantilly Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Jeanne Arthes Sultane Silver Bath and Body Works P.S. I Love You Humiecki & Graef Clemency Rasasi Roaa Toni Gard Toni Gard Woman