Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eugenie Rance 1795 dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

ozonowy
Eugenie Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia Eugenie Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia

Eugenie marki Rance 1795 to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eugenie został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne Sandra Rance. Nutami głowy są ylang-ylang, bergamotka, mandarynka, konwalia, czarna porzeczka, marakuja, melon i białe kwiaty; nutami serca są jaśmin, neroli, róża, brzoskwinia, magnolia i liść fiołka; nutami bazy są wetyweria, irys, drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i wanilia.

Ylang-ylang Bergamotka Mandarynka Konwalia Czarna porzeczka Marakuja Melon Białe kwiaty

Jaśmin Neroli Róża Brzoskwinia Magnolia Liść fiołka

Wetyweria Irys Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eugenie by Rance 1795.

Twice

Eugenie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Eugenie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Eugenie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eugenie marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eugenie marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mypa Madonna Lady Azzaro Pink Tonic Butterfly Edition Breil Milano My Breil Alain Delon Lyra 2 Clean Fresh Laundry Anya`s Garden River Cali, prev. Riverside Revillon Eau de Turbulences Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge Sarantis B.U. Sexy Victoria`s Secret Secret Charm Benetton Benetton Rosso Woman Melvita Rose - Raspberry