Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Avant le Jour Rance 1795 dla kobiet

Avant le Jour Rance 1795 dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Avant le Jour Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia Avant le Jour Rance 1795 dla kobiet Zdjęcia

Avant le Jour marki Rance 1795 to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Avant le Jour został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka, mięta i fiołek; nutami serca są jaśmin, drzewo gwajakowe, irys, cedr i nasiona granatu; nutami bazy są wanilia bourbon, benzoes, ambra i olibanum.

Mandarynka Mięta Fiołek

Jaśmin Drzewo gwajakowe Irys Cedr Nasiona granatu

Wanilia bourbon Benzoes Ambra Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Avant le Jour by Rance 1795.

Avant le Jour Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Bardzo kobiecy zapach. Nuty głowy w ogóle nie są wyczuwalne, od razu "pracuje" serce i baza tej kompozycji. Intensywny irys, olibanum i wanilia. Jednak nie jest to stricte słodki zapach, bowiem wspomniane składniki dają mu zmysłowość i lekką pudrowość. Dopiero kolejne- jaśmin, drzewo gwajakowe, i bazowe: żywica bursztynowa i burbon wprowadzają w świat orientu, bowiem Avant le Jour jest zaliczony, i słusznie, do kategorii orientalno-kwiatowej.Ten orient jest bardzo wysmakowany, nie ma nic agresywnego, nie czuć typowego suku, jest natomiast elegancja. Avant le Jour jest zmysłowy. Trwałość powyżej 6 godzin, projekcja na długość ramion. Flakon estetyczny i optymistyczny, bez zbędnych orientalnych udziwnień. Polecam.
p.s
zapachu owoców granatu za nic nie jestem w stanie wyniuchać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 Avant le Jour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 Avant le Jour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Avant le Jour marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Avant le Jour marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mauboussin Histoire d`Eau Agent Provocateur L'Agent Serge Lutens La Fille de Berlin Profumum Roma Battito d`Ali Molinard Habanita Eau de Parfum Rouge Bunny Rouge Embers Frapin 1270 Serge Lutens Chergui Tom Ford Black Orchid Comme des Garcons Floriental La Prairie Silver Rain Oriflame M by Marcel Marongiu Krizia Krazy Krizia CoSTUME NATIONAL 21 Phaedon Tabac Rouge Laboratorio Olfattivo Alambar Mona di Orio Vanille L`Erbolario Meharees Olfactive Studio Chambre Noire Annick Goutal Nuit Etoilee