Marki » R S » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

2 Rance Rance 1795 dla kobiet i mężczyzn

2 Rance Rance 1795 dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

2 Rance marki Rance 1795 to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne Sandra Rance. Nutami głowy są grejpfrut, wiciokrzew, kminek, Śliwka i pomelo; nutami serca są geranium, galbanum, herbata, liść fiołka i magnolia; nutami bazy są opoponaks, mech dębowy, cedr virginia i gałka muszkatołowa.

Grejpfrut Wiciokrzew Kminek Śliwka Pomelo

Geranium Galbanum Herbata Liść fiołka Magnolia

Opoponaks Mech dębowy Cedr Virginia Gałka muszkatołowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 2 Rance by Rance 1795.

2 Rance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rance 1795 2 Rance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rance 1795 2 Rance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 2 Rance marki Rance 1795. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 2 Rance marki Rance 1795 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Cartier Eau de Cartier Esprit Night Life Summer Edition Man Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir Tommy Hilfiger Tommy Summer 2007 Campos de Ibiza Mandarina Lalique Lalique White Demeter Fragrance Earl Grey Tea Miller Harris Fleurs de Bois Lubin Gin Fizz Smell Bent Hippie Holidaze Demeter Fragrance Gin & Tonic DSH Perfumes Menthe Moderne