Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rampage Rampage dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

wodny
Rampage Rampage dla kobiet Zdjęcia

Rampage marki Rampage to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rampage został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są klementynka, herbata, bambus, grejpfrut i melon; nutami serca są piwonia, ananas, neroli, lilia wodna i mimoza; nutą bazy jest piżmo.

Klementynka Herbata Bambus Grejpfrut Melon

Piwonia Ananas Neroli Lilia wodna Mimoza

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rampage by Rampage.

L'Eau par Kenzo pour Homme

Rampage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rampage Rampage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rampage Rampage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rampage marki Rampage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rampage marki Rampage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2004 Cafe Parfums Cafe-Cafe Donna Karan DKNY Be Delicious Puma Puma Limited Edition Woman Elizabeth Arden Mediterranean Breeze The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Lollia Believe Thymes Red Cherie Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Bjorn Borg Love All Hot Pink Lacoste Joy of Pink Vera Wang Preppy Princess