Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rampage Rampage dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 2

wodny
Rampage Rampage dla kobiet Zdjęcia

Rampage marki Rampage to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rampage został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są klementynka, herbata, bambus, grejpfrut i melon; nutami serca są piwonia, ananas, neroli, lilia wodna i mimoza; nutą bazy jest piżmo.

Klementynka Herbata Bambus Grejpfrut Melon

Piwonia Ananas Neroli Lilia wodna Mimoza

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rampage by Rampage.

L'Eau par Kenzo pour Homme
Sea & Sun in Cadaques

Rampage Recenzje Perfum

Malwina
Malwina

Odświeżający, sportowy 'enerdżajzer'. Najbliżej mu do L'Eau par Kenzo. Jak na mój nos jest prościej skonstruowany niż wskazywałby na to skład. Mimo, że nie ma kiwi w piramidzie, przypomina dawny dezodorant Fa Kiwi Mix w otoczeniu innych składników, zalewających go pobudzającą kaskadą świeżości. Rampage to nie moja bajka, ale doceniam go za nutę świeżo rozwieszonego prania w ogrodzie. Prania, które zostało wyprane w ostro aromatyzowanym proszku, jednak ta nuta rozwiewana jest przez podmuchy wolnego powietrza, co czyni ją nawet przyjemną w odbiorze. Im dłużej mamy go na sobie, tym pranie bardziej suche, a jego woń staje się delikatniejsza i przyjemniejsza.

Jak za taką cenę, bardzo przyzwoita trwałość i projekcja.
Osobiście spokojnie mogę się bez niego obejść i żyć dalej. Osoby gustujące w cytrusach, świeżych owocach i zapachach typu L'Eau par Kenzo, powinny być zadowolone.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rampage Rampage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rampage Rampage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rampage marki Rampage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rampage marki Rampage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Avon Far Away Paradise Escada Escada S Christian Dior Lily Dior Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea Givenchy Givenchy Lights Oriflame Elvie Summer Magic Loewe Loewe L Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Sarantis B.U. Heartbeat Xerjoff Lua Adidas Adidas Moves Pulse Her