Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Rampage Rampage dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 2

wodny
Rampage Rampage dla kobiet Zdjęcia

Rampage marki Rampage to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Rampage został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są klementynka, herbata, bambus, grejpfrut i melon; nutami serca są piwonia, ananas, neroli, lilia wodna i mimoza; nutą bazy jest piżmo.

Klementynka Herbata Bambus Grejpfrut Melon

Piwonia Ananas Neroli Lilia wodna Mimoza

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rampage by Rampage.

L'Eau par Kenzo pour Homme
Sea & Sun in Cadaques

Rampage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rampage Rampage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rampage Rampage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rampage marki Rampage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rampage marki Rampage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Bright Crystal Avon Be ... Kissable! Betty Barclay Betty Barclay in LOVE Givenchy Eau de Givenchy Armand Basi Lovely Blossom Avon Island Vibe Diesel Diesel Fuel for Life Unlimited Rampage Blue Eyes Alexandra de Markoff No Regrets L`Occitane en Provence Rose Neroli Jennifer Lopez L.A. Glow Paris Hilton Passport Paris