Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Blue Eyes Rampage dla kobiet

Blue Eyes Rampage dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Blue Eyes marki Rampage to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Blue Eyes został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są róża, zielone jabłko, grejpfrut i cytryna; nutą serca jest heliotrop; nutą bazy jest piżmo.

Róża Zielone Jabłko Grejpfrut Cytryna

Heliotrop

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Eyes by Rampage.

D&G Light Blue

Blue Eyes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rampage Blue Eyes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rampage Blue Eyes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Eyes marki Rampage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Eyes marki Rampage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Girl 10 Princesse Marina De Bourbon Mon Bouquet Cafe Parfums Cafe South Beach Novae Plus Pink Miss Caty Cat Jesse McCartney Wanted Morgane le Fay Yellow So...? So...? What s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Parfums Berdoues 1902 Violette Sage Machado Garnet & Amethyst Melvita Rose - Raspberry Oriflame Sun