Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Blue Eyes Rampage dla kobiet

Blue Eyes Rampage dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Blue Eyes marki Rampage to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Blue Eyes został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są róża, zielone jabłko, grejpfrut i cytryna; nutą serca jest heliotrop; nutą bazy jest piżmo.

Róża Zielone Jabłko Grejpfrut Cytryna

Heliotrop

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Eyes by Rampage.

D&G Light Blue

Blue Eyes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Rampage Blue Eyes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Rampage Blue Eyes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Eyes marki Rampage. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Eyes marki Rampage reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme Escada Sunset Heat Missoni Missoni The Body Shop White Musk Blush Bath and Body Works Irresistible Apple Iceberg Iceberg Twice Ice B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God Oriflame Elvie Summer Magic Best Company Best Company Ulric de Varens Lily Prune Love Daisy Fuentes Dianoche Passion Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur