Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Very Private for Bergdorf Goodman Ramon Monegal dla kobiet

Very Private for Bergdorf Goodman Ramon Monegal dla kobiet

Very Private for Bergdorf Goodman marki Ramon Monegal to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Very Private for Bergdorf Goodman został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ramon Monegal. Nutami głowy są cytrusy i nuty owocowe; nutami serca są róża herbaciana, fiołek, bez i kwiat pomarańczy; nutami bazy są mech dębowy, lukrecja, wanilia i piżmo.

Cytrusy Nuty owocowe

Róża herbaciana Fiołek Bez Kwiat pomarańczy

Mech dębowy Lukrecja Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Private for Bergdorf Goodman by Ramon Monegal.

Very Private for Bergdorf Goodman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ramon Monegal Very Private for Bergdorf Goodman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ramon Monegal Very Private for Bergdorf Goodman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Private for Bergdorf Goodman marki Ramon Monegal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Private for Bergdorf Goodman marki Ramon Monegal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Jardin d'Interdit Avon Treselle Seduction Diesel Diesel Zero Plus Feminine Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Masaki Matsushima Masaki/Masaki Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Oilily Blue Sparkle Perfumer`s Workshop Samba Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau Fraiche Eclectic Collections Possessed O Boticario Floratta in Gold Alberta Ferretti Femina