Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Hand in Hand Ramon Monegal dla kobiet i mężczyzn

Hand in Hand Ramon Monegal dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Hand in Hand marki Ramon Monegal to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Hand in Hand został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża bułgarska, agar (oud), nuty przyprawowe i piżmo.

Róża bułgarska Agar (oud) Nuty przyprawowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hand in Hand by Ramon Monegal.

Hand in Hand Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ramon Monegal Hand in Hand, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ramon Monegal Hand in Hand, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hand in Hand marki Ramon Monegal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hand in Hand marki Ramon Monegal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Sexy Slava Zaitsev Maroussia Shaik Opulent Shaik Classic No 33 Leonard L'Orchidee Tocca Brigitte Alyssa Ashley Fizzy Jessica Simpson Fancy Love Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps Molinard Ecoute Moi Detaille Alizee Gucci Gucci Guilty Playboy Play It Spicy