Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Sol Sun Ramon Molvizar dla kobiet

Sol Sun Ramon Molvizar dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

Sol Sun Ramon Molvizar dla kobiet Zdjęcia Sol Sun Ramon Molvizar dla kobiet Zdjęcia

Sol Sun marki Ramon Molvizar to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są imbir, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, lotos, róża i orchidea; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i trzcina cukrowa.

Imbir Bergamotka Cytryna Amalfi

Jaśmin Lotos Róża Orchidea

Nuty drzewne Piżmo Trzcina cukrowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sol Sun by Ramon Molvizar.

Sol Sun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ramon Molvizar Sol Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ramon Molvizar Sol Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sol Sun marki Ramon Molvizar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sol Sun marki Ramon Molvizar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Vera Wang Alfred Sung Forever Alfred Sung Mei Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Guerlain With Love Estée Lauder Bali Dream Lomani Cruiser for Women L`Erbolario Fiorichiari Coty L`Origan Cuba Paris Cuba Jungle Snake Revlon Fleurs de Jontue Lotus de Nuit Faith Hill True