Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Sol (Sun) Ramon Molvizar dla kobiet

Sol (Sun) Ramon Molvizar dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Sol (Sun) Ramon Molvizar dla kobiet Zdjęcia Sol (Sun) Ramon Molvizar dla kobiet Zdjęcia

Sol (Sun) marki Ramon Molvizar to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi, bergamotka i imbir; nutami serca są róża, orchidea, jaśmin i lotos; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne i cukier.

Cytryna Amalfi Bergamotka Imbir

Róża Orchidea Jaśmin Lotos

Piżmo Nuty drzewne Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sol (Sun) by Ramon Molvizar.

Sol (Sun) Recenzje Perfum

Sol (Sun) by Ramon Molvizar 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ramon Molvizar Sol (Sun), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ramon Molvizar Sol (Sun), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sol (Sun) marki Ramon Molvizar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sol (Sun) marki Ramon Molvizar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Moschino Cheap & Chic I Love Love Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Agent Provocateur Strip Rance 1795 D'Erje Nina Ricci Premier Jour Soleil Geo. F. Trumper Eucris Dorin Un Air de Paris Annika Sorenstam Annika Space NK Santalrosa InStyle Sex in The City Seduce Roccobarocco Fashion Woman Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance