Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Black Cube Ramon Molvizar dla kobiet i mężczyzn

Black Cube Ramon Molvizar dla kobiet i mężczyzn

Mam: 10 Miałem: 4 Chcę: 14 Ukochany zapach: 2

agarowy
Black Cube Ramon Molvizar dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Black Cube Ramon Molvizar dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Black Cube Ramon Molvizar dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Black Cube Ramon Molvizar dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Black Cube marki Ramon Molvizar to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Black Cube został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lawenda, geranium, gałka muszkatołowa, kardamon, kolendra, mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są wetyweria, ambra, kadzidło, agar (oud), fiołek i magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i benzoes.

Lawenda Geranium Gałka muszkatołowa Kardamon Kolendra Mandarynka Różowy pieprz

Wetyweria Ambra Kadzidło Agar (oud) Fiołek Magnolia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Black Cube by Ramon Molvizar.

Sand Aoud

Black Cube Recenzje Perfum

MUCHA
MUCHA

Rzekomo męski zapach (według klasyfikacji), ale w rzeczywistości to raczej unisex orientalno-drzewny, ma dużo z Gustawa I, jest równie dostojny i wytrawny. Dla jednych to agarowo-kadzidlany killer, dla innych czekolada z masą przypraw. Na mnie to kompozycja lekko ciepła, nie słodka, sucha, aksamitna, gładka, bardzo intensywna (a mimo to nie jest zbyt nachalna), ja takie zapachy uwielbiam, używam na specjalne okazje najczęściej. Co do składników, cóż, od razu czuć, że są one z najwyższej półki, na mnie ten zapach to przede wszystkim agar i kadzidło, piękne, przestrzenne, idealnie wymieszane. W drugim szeregu jest różowy pieprz, który bardzo lubię, bo nie jest taki bezlitosny jak czarny. Są też inne drewienka i przyprawy, ale to już raczej tło kompozycji.
Trwałość i projekcja na bardzo dobrym poziomie.
Ocena: 9,9/10 (0,1 odjąłem za cenę ;) )

kamolskee
kamolskee

Zapach majstersztyk! Dla mnie #1. Cena odstrasza, ale warto poznać zapach chociażby dzięki próbce. Moc niesamowita, jakość składników najwyższa. W skrócie to piękna oleista czekolada+goździki, dużo słodkiego pieprzu. Ja go tak odbieram.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ramon Molvizar Black Cube, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ramon Molvizar Black Cube, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Black Cube marki Ramon Molvizar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Black Cube marki Ramon Molvizar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Olivier Durbano Black Tourmaline Amouage Jubilation for Men Yves Saint Laurent M7 Thierry Mugler A*Men Pure Malt Creed Aventus Lubin Idole Eau de Parfum Amouage Amouage Epic Man Lalique Encre Noire Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel By Kilian Straight to Heaven Amouage Amouage Lyric Man Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Escentric Molecules Escentric 02 Christian Dior Dior Homme Nasomatto Duro Profumum Roma Fumidus M. Micallef Gaiac Thierry Mugler A*Men Bond No 9 New Haarlem