Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Art & Gold & Perfume Ramon Molvizar dla kobiet

Art & Gold & Perfume Ramon Molvizar dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 3

Art & Gold & Perfume Ramon Molvizar dla kobiet Zdjęcia

Art & Gold & Perfume marki Ramon Molvizar to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Art & Gold & Perfume został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są petitgrain, kwiat afrykańskiej pomarańczy, pomarańcza, migdał, liczi, anyż i geranium; nutami serca są piwonia, nuty słodkie, jaśmin, kminek, róża, miód i nugat; nutami bazy są piżmo, paczula, fasolka tonka, wanilia, heliotrop, malina, irys i agar (oud).

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy Pomarańcza Migdał Liczi Anyż Geranium

Piwonia Nuty słodkie Jaśmin Kminek Róża Miód Nugat

Piżmo Paczula Fasolka tonka Wanilia Heliotrop Malina Irys Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Art & Gold & Perfume by Ramon Molvizar.

Art & Gold & Perfume Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Art & Gold & Perfume marki Ramon Molvizar. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Art & Gold & Perfume marki Ramon Molvizar reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Kylie Minogue Showtime EDP Lolita Lempicka Fleur Defendue Mojo Be Candy Giorgio Beverly Hills Red 2 Alain Delon Samourai Woman Love Gold Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Coty Ici O Boticario Egeo Dolce Naomi Campbell Naomi Jeanne Arthes Amore Mio Jeanne Arthes Sexy Me No1 Molinard Tendre Friandise