Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Safari for Men Ralph Lauren dla mężczyzn

Safari for Men Ralph Lauren dla mężczyzn

Safari for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Filmy Safari for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Filmy
Safari for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia Safari for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia Safari for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia Safari for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia Safari for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia

Safari for Men marki Ralph Lauren to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Safari for Men został wydany w 1992 roku. Nutami głowy są aldehydy, dzięgiel, kolendra, lawenda, nuty zielone, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), cynamon, estragon, jaśmin i róża; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy i cedr.

Aldehydy Dzięgiel Kolendra Lawenda Nuty zielone Neroli Bergamotka Cytryna

Cyklamen Goździk (roślina) Cynamon Estragon Jaśmin Róża

Skóra Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Safari for Men by Ralph Lauren.

Safari for Men Recenzje Perfum

Jaqs
Jaqs

Stary, lecz już niestety nie jary...
W młodości miałem flakon i to był mój As w rękawie, dodawał mi powagi, dorosłości, i robił wrażenie na Paniach :)
Dziś mam flakonik i nie mam go kiedy używać, do niczego nie pasuje i trąci myszką. Może dla tego, że już nie potrzebuję dodawać sobie lat, a może dla tego że Safari nie okazał się dziełem ponadczasowym i już dawno minęło jego pięć minut.

2017
Roq
Roq

Strasznie napaliłem się na Safari, bo przeczucie podpowiadało mi, że będzie czymś na pograniczu oldschoolu i współczesności. Niestety, moje przeczucie zrobiło mi głupi dowcip, bo Safari na mojej skórze (pomimo że zapach pochodzi z początku lat 90') okazał się duchem minionych czasów w których panowie nosili pokaźne imponujące pekaesy, a ich żony półmetrowe koki obficie zlane lakierem do włosów.
Safari powitał mnie bombą lawendowo-cytynową z dodatkiem skóry, czyli "zestawem_zza_grobu". Obiecanego cynamonu za którym przepadam niestety nie doczekałem się, za to bergamotki nie żałowano.
Co ciekawe, trwałość zapachu jak na "zapach zabytkowy" okazała się kulawa.
Flakon poszedł do ludzi z rodzaju tych, którzy poza Kourosem, Grey Flannel i paroma podobnymi wynalazkami z zamierzchłej przeszłości nie uznają niczego lżejszego czy bardziej współczesnego.
Jedyne co mi się podobało w Safari, to flakon.
Zaiste piękny i z piękną zatyczką i aż szkoda że nosi w sobie szyk Blake'a Carringtona z serialu "Dynastia"...

Alarte
Alarte

W pierwszej chwili ten zapach przypomina mi Eau Sauvage Parfum Diora, do którego dodano skórę, bo otwarcie w Safari jest podobnie gorzkie, jak u Diora, ale to wrażenie mija po kwadransie. Safari stawiam jednak dużo wyżej (Sauvage jest przy nim nudny), choć ten perfum ma taką pierwszą godzinę, kiedy zapach skóry jest nieco za mocny jak dla mnie. Potem jednak skóra blednie, a całość robi się spokojnie lawendowo-bergamotkowo-skórzana, z tym, że Safari for Men ewoluuje przez więcej niż kilka godzin, więc da się w nim wyłapać wiele kolejnych nut, łącznie z paroma kwiatami. Safari zmienia się przez cały czas swojego trwania do tego stopnia, że po kilku godzinach przypomina mi moje wielkie perfumowe marzenie, na razie tylko podbierane czasem bratu, czyli Nobile Gucciego.
Moim zdaniem, bardzo dobry zapach do pracy i na wszelkie "garniturowe" okazje (do dresów raczej nie pasuje). Nie widzę też ograniczeń wiekowych, bo nuta skóry wyraźnie odmładza tutaj lawendę.
Projekcja przeciętna; trwałość ponad 10 godzin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Safari for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Safari for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Safari for Men marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Safari for Men marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Polo Guerlain Vetiver Lacoste Lacoste Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Antonio Puig Quorum Davidoff Zino Davidoff Givenchy Givenchy Gentleman Bentley Bentley for Men Intense Gucci Gucci pour Homme Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme (new) Guerlain Vetiver Hugo Boss Boss Number One Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Guerlain Coriolan Cerruti 1881 Men Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Christian Dior Dior Homme Parfum Zirh Ikon Chanel Egoiste Yves Saint Laurent Opium Pour Homme