Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Romance for Men Ralph Lauren dla mężczyzn

Romance for Men Ralph Lauren dla mężczyzn

Romance for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Filmy Romance for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Filmy
Romance for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia Romance for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia Romance for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia Romance for Men Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia

Romance for Men marki Ralph Lauren to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Romance for Men został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Nutami głowy są pomarańcza, Żeń-szeń, imbir, czarna porzeczka, liść pistacji, lawenda i mandarynka; nutami serca są lilia, seler, bazylia, szafran, róża, geranium i kardamon; nutami bazy są sosna, paczula, piżmo, mech dębowy i wetyweria.

Pomarańcza Żeń-szeń Imbir Czarna porzeczka Liść pistacji Lawenda Mandarynka

Lilia Seler Bazylia Szafran Róża Geranium Kardamon

Sosna Paczula Piżmo mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Romance for Men by Ralph Lauren.

Romance for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Romance for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Romance for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Romance for Men marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Romance for Men marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nasomatto Black Afgano Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Montale Red Vetyver Chanel Allure Pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Chanel Egoiste Yves Saint Laurent M7 Jil Sander Jil Sander Man Absolute Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum Thierry Mugler Ice*Men Hermes Terre d'Hermes Guerlain Guerlain Homme Intense Christian Dior Dior Homme Intense Laura Biagiotti Roma per Uomo Lubin Idole Eau de Parfum Prada Infusion d`Homme M. Micallef Gaiac Guerlain Vetiver Burberry London for Men Hermes Un Jardin En Mediterranee