Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Romance eau Fraiche Ralph Lauren dla kobiet

Romance eau Fraiche Ralph Lauren dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

wodny

Romance eau Fraiche marki Ralph Lauren to kwiatowe perfumy dla kobiet. Romance eau Fraiche został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są róża, imbir, rumianek, liczi, aksamitka i frezja; nutami serca są cytrusy, lotos, lilia wodna, fiołek, lilia i goździk (roślina); nutami bazy są paczula, białe piżmo, mech i egzotyczne drzewa.

Róża Imbir Rumianek Liczi Aksamitka Frezja

Cytrusy Lotos Lilia wodna Fiołek Lilia Goździk (roślina)

Paczula Białe piżmo Mech Egzotyczne drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Romance eau Fraiche by Ralph Lauren.

Shine My Rose

Romance eau Fraiche Recenzje Perfum

kasienka
kasienka

To młodsza siostra Romance. Jestem w nich zakochana.
Sa lekkie, kwiatowe i nienachalne. Czuję się w nich młodo, radośnie, pogodnie. To zapach romantyczności. Bardzo trwałe. Idealne na nadchodząca wiosnę. Ich nazwa ma się jak najbardziej adekwatnie do zawartości flakonika. To będzie mój faworyt na długie lata.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Romance eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Romance eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Romance eau Fraiche marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Romance eau Fraiche marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Paco Rabanne XS Pour Elle Escada Escada Collection 2001 Rochas Tocadilly Etienne Aigner In Leather Jessica McClintock Jess Gale Hayman So Delicious Women Fragonard De Tout Coeur Jean Paul Gaultier Classique Summer 2010 Ebba Los Angeles Miss Belle The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Music