Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Romance Tender Notes Ralph Lauren dla kobiet

Romance Tender Notes Ralph Lauren dla kobiet

lekko korzenny

Romance Tender Notes marki Ralph Lauren to kwiatowe perfumy dla kobiet. Romance Tender Notes został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść czarnej porzeczki, frezja, lilia wodna, konwalia i piżmo.

Liść czarnej porzeczki Frezja Lilia wodna Konwalia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Romance Tender Notes by Ralph Lauren.

Romance Tender Notes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Romance Tender Notes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Romance Tender Notes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Romance Tender Notes marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Romance Tender Notes marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Osmanthus Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Nina Ricci Capricci Xerjoff Ibitira Julian Rouas Swing Glamour Krigler Chateau Krigler DSH Perfumes Something Blue Cliff Richard Summer Holiday American Beauty Beloved Red Rose Cuba Paris Cuba Jungle Snake Faberlic Charme Lush Lust