Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Romance Summer Blossom Eau de Toilette Ralph Lauren dla kobiet

Romance Summer Blossom Eau de Toilette Ralph Lauren dla kobiet

kokosowy
tropikalny

Romance Summer Blossom Eau de Toilette marki Ralph Lauren to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Romance Summer Blossom Eau de Toilette został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka i gujawa; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są wanilia i kokos.

Mandarynka Gujawa

Jaśmin

Wanilia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Romance Summer Blossom Eau de Toilette by Ralph Lauren.

Romance Summer Blossom Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Romance Summer Blossom Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Romance Summer Blossom Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Romance Summer Blossom Eau de Toilette marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Romance Summer Blossom Eau de Toilette marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Nina Britney Spears Midnight Fantasy Armand Basi Lovely Blossom Steffen Schraut Steffen Schraut Victoria`s Secret Sexual Star Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Mexx XX by Mexx Mysterious s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Cofinluxe Watt Red Smell Bent St Tropez Dispenser Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie Mauboussin Mauboussin Pour Elle