Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Romance Ralph Lauren dla kobiet

Romance Ralph Lauren dla kobiet

Mam: 16 Miałem: 23 Chcę: 10 Ukochany zapach: 1

Romance Ralph Lauren dla kobiet Filmy Romance Ralph Lauren dla kobiet Filmy Romance Ralph Lauren dla kobiet Filmy
Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia

Romance marki Ralph Lauren to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Romance został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są imbir, rumianek, cytryna, Żółta frezja i róża; nutami serca są lilia, goździk (roślina), biały fiołek i lotos; nutami bazy są egzotyczne drzewa, paczula, mech dębowy i białe piżmo.

Imbir Rumianek Cytryna Żółta frezja Róża

Lilia Goździk (roślina) Biały fiołek Lotos

Egzotyczne drzewa Paczula mech dębowy Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Romance by Ralph Lauren.

Embrace Her

Romance Recenzje Perfum

sailorcia
sailorcia

Lekki, świeży wiosenno-letni zapach. Na mojej skórze najlepiej wyczuwalne są rumianek, piżmo i frezja. Bardzo trwały i blisko skórny. Taki otulacz na co dzień.

Ambra
Ambra

Piękny, świeży ale niebanalny, intrygujący, kobiecy, "sexy".

kadanka
kadanka

bardzo "amerykanski" zapach, wpisujacy sie w koncowke lat dziewięćdziesiątych. swiezy i nienachalny. jak na dzisiejszy dzien dosyc intensywny. delikatnie cieply, dosyc mocno kwiatowy, ale jednak swiezy. to cieplo pochodzi chyba od rumianku, jest takie jakby ziołowe wlasnie. swiezosc dają delikatnie podana cytryna i lotos, a z kwiatow najmocniej czuje roze, troszke frezji tez sie pojawia. efekt jest naprawdę zgrabny i pelen wdzieku, warto je przetestować.

perfumeholic88
perfumeholic88

Jak widzę rumianek w składzie to od razu włącza mi się lampka ostrzegawcza - czyli będzie źle. Jednak zaskoczenie! To wyjątkowo uroczy zapach, wręcz stworzony na lato nawet gorące dni, bo nie przytłacza, a także na wiosnę. Perfekcyjny do letniej sukienki, którą założymy na piknik na trawie z ukochanym. Czuję tu frezję z różą, a rumianek niby się też tu błąka, ale jest raczej nieśmiały ( i bardzo dobrze!). Zapach łagodny, kobiecy i zwiewny. Podoba mi się!

Arleen
Arleen

Zakochalam sie w tym zapachu i towarzyszy mi juz kilka ladnych lat. Okreslilabym go jako zapch idealny. Swiezy, zwiewny, romantyczny, intrygujacy, kobiecy i dziewczecy jednoczesnie. Jest to dla mnie ponadczasowy zapach. Idealny o kazdej porze roku i dnia. Kiedy mam go na sobie czuje sie wyjatkowo. Wiem, ze pozostane mu wierna na zawsze.

amanda
amanda

Kwiatowo owocowo rumiankowy bym dodała , ponieważ ta wdzięczna roślinka lecznicza na cieńkich łodyżkach z kwiatuszkami o delikatnych kruchych płateczkach , jest dość intensywnie wyczuwalna na początku.
W zasadzie cały zapach jest delikatny i dośc trudno rozpoznać poszczególne nuty.
Może poza jedynie rumiankiem , którego nie sposób było pominąć , to już reszta jest połączona w letnim splocie łagodności.
Ogólnie zapach z pewnością nie jest zapadający w pamięć , zdecydowanie sporo jest tego typu letnich , wakacyjnych nieskomplikowanych eterycznych zapachów.
Myślę , że będzie odpowiedni dla poszukiwaczek czegoś w tym stylu na letnie dni , by łagodnie otulić się czymś romantycznym , zwiewnym nie męczącym.

Romance by Ralph Lauren 3.84 out of 5 based on 36 ratings and 6 user reviews

70.00 USD
Ralph Lauren Romance 1.7 oz Eau de Parfum Spray
Ralph Lauren Romance 1.7 oz Eau de Parfum Spray
73.90 USD
Romance Summer Blossom Perfume by Ralph Lauren, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
76.00 USD
Romance by Ralph Lauren Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
88.00 USD
Ralph Lauren Romance 3.4 oz Eau de Parfum Spray
Ralph Lauren Romance 3.4 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Romance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Romance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Romance marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Romance marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Mademoiselle Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Gucci Envy Me Chanel Allure Chanel Cristalle Eau Verte Estée Lauder Sensuous Noir Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Halle Berry Halle Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Lancome Hypnose Calvin Klein Eternity Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Gucci Gucci Guilty Guerlain Idylle Eau Sublime Cerruti 1881 Lalique Encre Noire Pour Elle Hermes Un Jardin En Mediterranee Guerlain L'Instant Magique