Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ralph Rocks Ralph Lauren dla kobiet

Ralph Rocks Ralph Lauren dla kobiet

tropikalny
Ralph Rocks Ralph Lauren dla kobiet Filmy

Ralph Rocks marki Ralph Lauren to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ralph Rocks został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutami głowy są marakuja, kiwi i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, frezja, liść palmy i hiacynt; nutami bazy są ambra i drzewo sandałowe.

Marakuja Kiwi Cytryna

Kwiat pomarańczy Frezja Liść palmy Hiacynt

Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ralph Rocks by Ralph Lauren.

Ralph Rocks Recenzje Perfum

justylla25
justylla25

Świeży zapach który na początku ma kokosową nute ale po paru chwilach jest uroczy.Ja na te zapachy mówie ogórkowe:)

gugusia
gugusia

Paskudne perfumy, z których wyłazi na mnie paskudna koperkowa nuta połączona ze smugą mleczka kokosowego! Stanowczo odradzam!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Ralph Rocks, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Ralph Rocks, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ralph Rocks marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ralph Rocks marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Tous Baby GianMarco Venturi Girl Jacques Fath Yin Alain Delon Lyra 2 Pupa Yes Silver Les Parfums de Rosine Rose d`Ete Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 2 Blauer Enzian S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Violet Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Calypso Christiane Celle Bellini Melvita Rose - Raspberry