Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Ralph Love Ralph Lauren dla kobiet

Ralph Love Ralph Lauren dla kobiet

karmelowy
Ralph Love Ralph Lauren dla kobiet Filmy
Ralph Love Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Ralph Love Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Ralph Love Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia

Ralph Love marki Ralph Lauren to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Ralph Love został wydany w 2016 roku. Nutę głowy stanowi czerwone jabłko; nutą serca jest różowa róża; nutą bazy jest wata cukrowa.

Czerwone jabłko

Różowa róża

Wata cukrowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ralph Love by Ralph Lauren.

Ralph Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Ralph Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Ralph Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ralph Love marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ralph Love marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
The Body Shop Chymara Oscar de la Renta Intrusion Miller Harris Coeur d`Ete Koto Parfums Hello Kitty Mexx XX Very Wild Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine Laurence Dumont Vanille Monoi Remy Latour Diamond Rain Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Michel Germain Sexual Femme Coleen Rooney Coleen X Black