Marki » R S » orientalne « Grupy

Ralph Lauren Big Pony 4 for Women Ralph Lauren dla kobiet

Mam: 3

wiśniowy
migdałowy
Ralph Lauren Big Pony 4 for Women Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Ralph Lauren Big Pony 4 for Women Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Ralph Lauren Big Pony 4 for Women Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Ralph Lauren Big Pony 4 for Women Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Ralph Lauren Big Pony 4 for Women Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia

Ralph Lauren Big Pony 4 for Women marki Ralph Lauren to orientalne perfumy dla kobiet. Ralph Lauren Big Pony 4 for Women został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiśnia i ambra.

Wiśnia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ralph Lauren Big Pony 4 for Women by Ralph Lauren.

Versus Time For Pleasure

Ralph Lauren Big Pony 4 for Women Recenzje Perfum

anna69
anna69

Mam wiele ulubionych, wybitnie kwiatowych zapachów,a jednak zauważyłam, że bardzo doceniam zapachy pozbawione w ogóle kwiatów,nawet tylko w odbiorze. Zobaczywszy skład Big Pony 4,uznałam, że to coś dla mnie. Bardzo lubię nuty wiśni, także ambrę, stąd z niecierpliwością czekałam na pierwsze testy. Po pierwszych, drugie, potem trzecie i co? I nic. Dosłownie.
Zagadką był dla mnie już falkon, który w żaden sposób nie zdradzał charakteru zapachu.Tajemniczy i raczej elegancki fiolet, a do tego żółte i różowe,a przy tym zabawne i sportowe elementy.Taki też okazał się sam zapach.
Choć klasyfikowany jako orientalny, w mojej ocenie pozostaje po prostu herbaciano-owocowy, a nawet oranżadowy. Może nie jest on brzydki, jednak bardzo rozwodniony, nie subtelny a tak delikatny,że ledwo zauważalny.
I największe rozczarowanie.
Liczyłam choćby na namiastkę zapachu wiśni...., nawet nie przesądzając czy tego ulepkowatego z Lolity Lempickiej czy też z Guerlaina La Petite ..., albo choćby kwaskowatej z ostatniej limitowanej Escady. Tymczasem w mojej ocenie mamy tu co najwyżej wybitnie sztuczny aromat owocowy, pozbawiony przy tym wyrazu, jakiejkolwiek cierpkości czy zadziorności, który w odbiorze bardziej przypomina łagodność świeżo co zerwanych z drzewa czereśni. Zresztą można również zetknąć się z podaniem w opisie tych owoców.
W mojej ocenie skład z czereśnią dokładniej oddaje zapach w odbiorze.
Jedynym pocieszeniem jest to, że zapach z czasem zyskuje i owocki pozostają już delikatnie w tle,jednak ciągle zapach pozostaje jakby bez charakteru, pozbawiony mocy,jakiejkolwiek przestrzenności czy intensywności i w zasadzie wszystkiego.
Dla mnie to zapach zdecydowanie na dzień. Raczej na wiosnę czy lato niż zimę, pomimo, że w bazie czuję delikatną bursztynową słodycz, a nawet lekko słoną nutę.
Według mnie dla niezidentyfikowanego odbiorcy, dlatego może dla wszystkich albo dla nikogo.
Jednak z całą pewnością nie porwie tłumów i nie zapisze się w historii, choć może znaleźć grono miłośników.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Ralph Lauren Big Pony 4 for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Ralph Lauren Big Pony 4 for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ralph Lauren Big Pony 4 for Women marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ralph Lauren Big Pony 4 for Women marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Abinoam Desejo Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Davidoff Relax Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba Van Gils Basic Instinct Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Calypso Christiane Celle Calypso Figue Donna Karan Essence Labdanum Ayala Moriel Song of Songs Rasasi Oudh al Suifi Project D by Dannii and Tabitha Dusk Lush Black Pearl