Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Pure Turquoise Ralph Lauren dla kobiet

Pure Turquoise Ralph Lauren dla kobiet

skórzany
Pure Turquoise Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Pure Turquoise Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Pure Turquoise Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Pure Turquoise Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia

Pure Turquoise marki Ralph Lauren to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Pure Turquoise został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutami głowy są fiołek, liść czarnej porzeczki, kwiat kaktusa i konwalia; nutami serca są kwiat pomarańczy, lilia i róża bułgarska; nutami bazy są brzoza, ambra, paczula, wanilia bourbon i rum.

Fiołek Liść czarnej porzeczki Kwiat kaktusa Konwalia

Kwiat pomarańczy Lilia Róża bułgarska

Brzoza Ambra Paczula Wanilia bourbon Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Turquoise by Ralph Lauren.

Pure Turquoise Recenzje Perfum

Izabela
Izabela

Usiadłam przed komputerem, zgoniłam koty z biurka i chciałam coś o tych perfumach napisać.
Bardzo mi się spodobały, chociaż ich skład był dla mnie nie lada zaskoczeniem. Nie będę pisać, które nuty wyczuwam, bo to nieistotne.
Istotne jest jakie wrażenie robią te perfumy i jaki zapach dają te składniki połączone w całość.
Jaki jest czysty turkus? Relaksujący. Zapach plaży, szum morza i hamak zawieszony w cieniu. Totalna beztroska.
Ciało staje się miękkie i lekkie. Problemy zostają daleko w tyle. Jest tylko lato, słońce i ......... Im dłużej te perfumy wącham, tym bardziej się rozleniwiam. Odpływam. Już nie chcę o nich pisać.....
Nie polecam do pracy, bo ogarnie Was totalny błogostan a obowiązki przestaną Was interesować. No chyba, że szef (szefowa) też by ich użył ;)

kasienka
kasienka

Turkus. Tak ten kolor idealnie odzwierciedla charakter tego zapachu. Jest wilgotno, chłodno i słono. Tak pachnie morze,ale tak też pachnie czyste powietrze, a może wiatr?
Jest bardzo naturalne i przewiewnie.
To naturalny zapach świeżego powietrza, szerokiej, otwartej przestrzeni.
Jedynie przez moment czuć jest lekkie białe kwiaty, które po chwili znikają,a na ich miejscu pojawia się zielony, świeży kaktus. Tak właściwie pachną wszystkie roślinki po deszczu w moim ogródku i tak też pachnie nasiąknięta deszczem trawa.
Wyobrażam sobie,że stoję z otwartymi ramionami gdzieś pośrodku mojego ogrodu wdychając to rześkie i schludne powietrze,jednocześnie wpatrzona w to wspaniałe, turkusowe niebo.
Co wtedy czuję?
Czuję jedynie błogi spokój.A może turkusowy spokój?

Aleksandra
Aleksandra

Pure Turquoise pachnie jak wytrawny alkohol, ale ja nie czuje rumu, tylko zmrożoną margaritę , miks tequili z limonką z brzegami szkła oszronionymi solą. Potem zapach zmienia swoje oblicze i wyczuwam niepokojącą, mineralną woń,niespotkany nigdzie wczesniej w perfumach zapach mokrych kamieni...misternie wplecione w to wszystko są kwiaty, pozbawione dla mnie jakichkolwiek ciepłych nut. Pachnie inaczej o każdej porze roku, a wiosną objawia najwięcej nut, zwraca uwagę otoczenia, nie zachwyca ale intryguje.
To mój drugi po Eau de Merveilles ukochany zapach!
Szkoda że już nie produkowany...

amanda
amanda

O,to jest szypr,który ja lubię.Czyli noszący znamiona łagodności, nie wywodzący się z krainy mchu i gorzkiej zielności.
To oczywiście szypr XXI wieku,odchudzony lightowy i mnie dobrze z takim.
Rześki aromat kory brzozy, świeżej ledwo co zdartej przez małego łobuza próbującego nowy scyzoryk, zatraca się w kwiatach. Konwalie ledwo co otwarte zawiewa dominujący zapach lilii (szkoda, że wszystkie kwiaty nie kwitną naraz od wiosny do jesieni, byłaby uciecha dla nosa i oczu)
Pomiędzy tym wdziera się bezszelestnie wanilia oplatając swym ciepłem wątłe wczesno wiosenne promyki.
No i właśnie ta delikatna pylisto miękka szorstkość , krtórą lubię w nowoczesnych szyprach.
Jednak to co nowe, w przypadku "nowoczesnych" szyprów nie jest złe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Pure Turquoise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Pure Turquoise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Turquoise marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Turquoise marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Torrente L`Or de Torrente The Different Company Sublime Balkiss Hermes Eau des Merveilles Lalique Perles De Lalique Serge Lutens Fille en Aiguilles Gucci Gucci Eau de Parfum Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Christian Dior Poison Avon Rare Sapphires Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Annick Goutal Ninfeo Mio Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Yves Saint Laurent Elle Sisley Eau du Soir Prada Prada Candy Hermes Elixir des Merveilles Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Lolita Lempicka Si Lolita