Marki » R S » aromatyczne « Grupy

Polo Red White & Blue Ralph Lauren dla mężczyzn

ozonowy
wodny
Polo Red White & Blue Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia

Polo Red White & Blue marki Ralph Lauren to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Polo Red White & Blue został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są ogórek i czerwone jabłko; nutami serca są lawenda i szałwia; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Ogórek Czerwone jabłko

Lawenda Szałwia

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Polo Red White & Blue by Ralph Lauren.

Polo Red White & Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Polo Red White & Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Polo Red White & Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Polo Red White & Blue marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Polo Red White & Blue marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pino Silvestre Green Generation Unisex Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Pour Homme 2008 Gap G7 Mixed Gap The Visionary Penhaligon`s Lavandula Perfumer`s Workshop Samba for Men Acqua di Parma Blu Mediterraneo Quercia Marina Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis MOR Jasmine Tea Melvita Floral Water Witch Hazel Intelligent Nutrients Nurture