Marki » R S » drzewno - przyprawowe « Grupy

Polo Double Black Ralph Lauren dla mężczyzn

Polo Double Black Ralph Lauren dla mężczyzn

tropikalny
kawowy

Polo Double Black marki Ralph Lauren to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ellen Molner. Nutami głowy są pieprz i mango; nutami serca są indonezyjska gałka muszkatołowa i palone ziarna kawy; nutami bazy są jagody jałowca, nuty drzewne i kardamon.

Pieprz Mango

Indonezyjska gałka muszkatołowa Palone ziarna kawy

Jagody jałowca Nuty drzewne Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Polo Double Black by Ralph Lauren.

Polo Double Black Recenzje Perfum

Prorok
Prorok

Młodszy brat Polo Black . Zdecydowanie podobny do oryginału . Tym razem nuta mango nie jest metaliczna , ale pieprzno-kawowa . Powiedzialbym nawet ze kawa zdominowala mango . Zapach w stylu owocowo-kawowego gourmand. Mysle ze mocniejszy i intensywniejszy od polo black i na pewno slodszy- na jesien i zime . Latem sie nie sprawdzi . Dla męzczyzn po 30 - ce tak jak polo black

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Polo Double Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Polo Double Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Polo Double Black marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Polo Double Black marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Terre d'Hermes Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Intense Joop! Rococo for Men Hermes Hermessence Rose Ikebana Lubin Le Vetiver L`Erbolario China Guerlain Vetiver Sport Franck Olivier Black Touch Paul Smith Paul Smith Man 2 Smell Bent Lucy Fur CnR Create Libra for Men Jeanne Arthes Boum Pour Homme