Marki » R S » szyprowe « Grupy

Polo Crest Ralph Lauren dla mężczyzn

Polo Crest Ralph Lauren dla mężczyzn

ziołowy
skórzany

Polo Crest marki Ralph Lauren to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Polo Crest został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są rozmaryn, dzięgiel, kminek, jagody jałowca, bazylia i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, kminek, róża, igły sosnowe i geranium; nutami bazy są skóra, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy i cedr.

Rozmaryn Dzięgiel Kminek Jagody jałowca Bazylia Bergamotka

Goździk (roślina) Jaśmin Kminek Róża Igły sosnowe Geranium

Skóra Ambra Paczula Piżmo Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Polo Crest by Ralph Lauren.

Polo Crest Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Polo Crest, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Polo Crest, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Polo Crest marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Polo Crest marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Chanel Pour Monsieur Scents of Time Pyxis Houbigant Apercu Guerlain Derby Comme des Garcons H&M biehl parfumkunstwerke mb02 Les Parfums de Rosine Une Folie de Rose Bronnley James Bronnley Atelier Cologne Trefle Pur Olivina Napa Valley Cielo Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Alviero Martini Urban Safari Man