Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Midnight Romance Ralph Lauren dla kobiet

Midnight Romance Ralph Lauren dla kobiet

Midnight Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Midnight Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Midnight Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Midnight Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia

Midnight Romance marki Ralph Lauren to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Midnight Romance został wydany w 2014 roku. Midnight Romance stworzyli Honorine Blanc i Alberto Morillas. Nutami głowy są malina, bergamotka i liczi; nutami serca są jaśmin wielkolistny, frezja i piwonia; nutami bazy są wanilia, ambroksan i irys.

Malina Bergamotka Liczi

Jaśmin wielkolistny Frezja Piwonia

Wanilia Ambroksan Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Romance by Ralph Lauren.

Midnight Romance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Midnight Romance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Midnight Romance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Romance marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Romance marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer Mandarina Duck Scarlet Rain MDCI Parfums Promesse de l`Aube Calvin Klein CK IN2U Her Collectables Lili Bermuda Passion Flower Floris Snow Rose Oriflame Giordani Gold Shine Givenchy Play For Her Anucci Anucci Femme Max Azria BCBGirls Sexy