Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Midnight Romance Ralph Lauren dla kobiet

Midnight Romance Ralph Lauren dla kobiet

Midnight Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Midnight Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Midnight Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Midnight Romance Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia

Midnight Romance marki Ralph Lauren to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Midnight Romance został wydany w 2014 roku. Midnight Romance stworzyli Honorine Blanc i Alberto Morillas. Nutami głowy są malina, bergamotka i liczi; nutami serca są jaśmin wielkolistny, frezja i piwonia; nutami bazy są wanilia, ambroksan i irys.

Malina Bergamotka Liczi

Jaśmin wielkolistny Frezja Piwonia

Wanilia Ambroksan Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Romance by Ralph Lauren.

Midnight Romance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Midnight Romance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Midnight Romance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Romance marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Romance marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Divine L'Infante Lancetti Etre Special Edition III Guerlain Mahora Lolita Lempicka Fleur de Corail Lobogal Lobogal Pour Elle Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Noel Iris Millesime Floris Zinnia Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle Tesori d`Oriente Papavero del Tibet Rasasi Busaina Avon Rare Diamonds Nejma Nejma 2