Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Lauren Style Ralph Lauren dla kobiet

Lauren Style Ralph Lauren dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

tuberozowy
Lauren Style Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Lauren Style Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia

Lauren Style marki Ralph Lauren to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Lauren Style został wydany w 2004 roku. Lauren Style stworzyli Harry Fremont i Richard Herpin. Nutami głowy są lima, kwiat pomarańczy, liść fiołka i tangeryna; nutami serca są magnolia, gardenia, indyjska tuberoza i jaśmin; nutami bazy są paczula, piżmo i wanilia.

Lima Kwiat pomarańczy Liść fiołka Tangeryna

Magnolia Gardenia Indyjska tuberoza Jaśmin

Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lauren Style by Ralph Lauren.

Lauren Style Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Wcale nie chce mi się pisać... Przysiadłem do tego wpisu tylko z racji tego, że chodzi o zapach wycofany i drogi, a przy tym tak przeciętny, że napisanie o nim choćby jednego finezyjnego zdania jest trudne. 5/10. Jedne z najbardziej średnich perfum, jakie znam. Nie warto zawracać sobie nimi głowy, to po prostu kwiatowy i naturalny zapach. W otwarciu konwalie i wodne kwiaty. W sercu trochę białych piżm i nuta znana z zapachów Avonu. Z kolei w bazie interesująca, kwaśna nuta. To by było na tyle - jestem przekonany, że wąchałem coś łudząco podobnego... Jak wiecie, dość sprawnie operuje podobieństwami między kompozycjami, wymagany jest tylko jeden warunek - wyrazistość. Niestety, Style, są nieoryginalne i oczywiste, przez co trudno mi podać jakiś konkret, a odświeżanie pamięci i przekopywanie się przez dziesiątki recenzji, naprawdę nie jest tego warte. Jeśli jest tu osoba, która żałuje wycofania tych perfum, niech skłoni się ku ofercie Avonu. Wydaje mi się, że to tam znajduje się zaginiony kuzyn.

Bardzo dobre parametry - tego na pewno nie znajdziecie w innych kompozycjach tego typu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Lauren Style, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Lauren Style, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lauren Style marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lauren Style marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Intuition Chanel Allure Sensuelle Kenzo Parfum d`Ete Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Givenchy Organza Indecence Chanel Chance Eau Fraiche Trussardi My Name Chanel Allure eau de parfum Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Trussardi Donna Trussardi 2011 Torrente L`Or de Torrente Yves Saint Laurent Cinema Dolce&Gabbana By Bottega Veneta Bottega Veneta Chanel Chanel N°19 Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere Lolita Lempicka Si Lolita Donna Karan DKNY Yves Saint Laurent Elle