Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Lauren Style Ralph Lauren dla kobiet

Lauren Style Ralph Lauren dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

tuberozowy
Lauren Style Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Lauren Style Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia

Lauren Style marki Ralph Lauren to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Lauren Style został wydany w 2004 roku. Lauren Style stworzyli Harry Fremont i Richard Herpin. Nutami głowy są lima, kwiat pomarańczy, liść fiołka i tangeryna; nutami serca są magnolia, gardenia, indyjska tuberoza i jaśmin; nutami bazy są paczula, piżmo i wanilia.

Lima Kwiat pomarańczy Liść fiołka Tangeryna

Magnolia Gardenia Indyjska tuberoza Jaśmin

Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lauren Style by Ralph Lauren.

Lauren Style Recenzje Perfum

Lauren Style by Ralph Lauren 3.40 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Lauren Style, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Lauren Style, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lauren Style marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lauren Style marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Intuition Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Givenchy Organza Indecence Pierre Balmain Balmya de Balmain Chanel Allure eau de parfum Chanel Allure Sensuelle Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Chanel Chance Eau de Toilette Trussardi Donna Trussardi 2011 Torrente L`Or de Torrente Yves Saint Laurent Cinema Bottega Veneta Bottega Veneta Dolce&Gabbana By Chanel Chanel N°19 Cartier Must de Cartier Lolita Lempicka Si Lolita Balenciaga Balenciaga Paris Yves Saint Laurent Elle Donna Karan DKNY