Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Glamourous Daylight Ralph Lauren dla kobiet

Glamourous Daylight Ralph Lauren dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 1

Glamourous Daylight Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia Glamourous Daylight Ralph Lauren dla kobiet Zdjęcia

Glamourous Daylight marki Ralph Lauren to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Glamourous Daylight został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia kasablancka, piżmo, białe kwiaty, nuty drzewne, plumeria, wetyweria, klementynka i drzewo kaszmirowe.

Lilia kasablancka Piżmo Białe kwiaty Nuty drzewne Plumeria Wetyweria Klementynka Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glamourous Daylight by Ralph Lauren.

Glow

Glamourous Daylight Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Glamourous Daylight, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Glamourous Daylight, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glamourous Daylight marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glamourous Daylight marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Nina Ricci L'Eau du Temps Christian Dior Dior Homme Intense Liz Claiborne Curve Connect for Men Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Comme des Garcons Pearly Monster Yves Saint Laurent Parisienne Sergio Tacchini Precious Pink Bath and Body Works Twilight Woods Maison Martin Margiela (untitled) Grossmith Shem - el- Nessim Sprezzatura 707 Dolce Amoretto Le Labo Belle Du Soir