Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Big Pony 1 Ralph Lauren dla mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 1

kwaśny
Big Pony 1 Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia

Big Pony 1 marki Ralph Lauren to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Big Pony 1 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yves Cassar. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, dąb i grejpfrut.

Lima Dąb Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Big Pony 1 by Ralph Lauren.

Big Pony 1 Recenzje Perfum

Wodnik
Wodnik

Sam zapach fajny, bardzo odświeżający, ale zabija go słabiutka trwałośc i trochę wyczuwalna syntetycznośc.
Szkoda, że tak wyszło, bo był potencjał na dobry zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Big Pony 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Big Pony 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Big Pony 1 marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Big Pony 1 marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Antonio Banderas Mediterraneo Emanuel Ungaro Apparition Homme Byblos Blu Man Energy Givenchy Givenchy Gentleman Luciano Soprani Just Free Montale Sandflowers Christian Dior Dior Homme Sport Jardin de France Vetiver Olivier Durbano Jade The American Line Army - Patton DSH Perfumes Seven Rasasi Mahyouba