Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Big Pony 1 Ralph Lauren dla mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 1

kwaśny
Big Pony 1 Ralph Lauren dla mężczyzn Zdjęcia

Big Pony 1 marki Ralph Lauren to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Big Pony 1 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Yves Cassar. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, dąb i grejpfrut.

Lima Dąb Grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Big Pony 1 by Ralph Lauren.

Big Pony 1 Recenzje Perfum

Wodnik
Wodnik

Sam zapach fajny, bardzo odświeżający, ale zabija go słabiutka trwałośc i trochę wyczuwalna syntetycznośc.
Szkoda, że tak wyszło, bo był potencjał na dobry zapach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ralph Lauren Big Pony 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ralph Lauren Big Pony 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Big Pony 1 marki Ralph Lauren. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Big Pony 1 marki Ralph Lauren reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Van Cleef & Arpels Tsar Paul Smith Sunshine Edition for Men Gant Gant Liquid Fragonard Vetyver Bogner Bogner Wood Man Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé Issey Miyake L`Eau d`Issey Pour Homme Summer Eau de Toilette Parfumerie Generale Bois Naufrage Michael Storer Kadota Roja Dove Diaghilev LR Terminator