Marki » R S » orientalne « Grupy

XI Eau de Cologne RPL dla kobiet i mężczyzn

XI Eau de Cologne RPL dla kobiet i mężczyzn

XI Eau de Cologne RPL dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia XI Eau de Cologne RPL dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia XI Eau de Cologne RPL dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

XI Eau de Cologne marki RPL to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. XI Eau de Cologne został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są petitgrain i bergamotka; nutami serca są lawenda, kwiat pomarańczy, olibanum i nuty pudrowe; nutami bazy są benzoes, wanilia i ambra.

Petitgrain Bergamotka

Lawenda Kwiat pomarańczy Olibanum Nuty pudrowe

Benzoes Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about XI Eau de Cologne by RPL.

XI Eau de Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum RPL XI Eau de Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu RPL XI Eau de Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum XI Eau de Cologne marki RPL. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu XI Eau de Cologne marki RPL reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Rasasi Al Oudh Al Mumaiz Escada Escada pour Homme Esprit Esprit Horizon Men Parfum d`Empire Wazamba Jeanne Arthes Sultan Homme Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee Laura Mercier Ambre Passion Elixir Xerjoff Shingl Custo Barcelona Pure Custo Barcelona Man Yves Rocher Neonatura Cocoon Profumum Roma Fiori d'Ambra