Marki » R S » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cologne 04 REN dla mężczyzn

Cologne 04 REN dla mężczyzn

Cologne 04 marki REN to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytrusy i przyprawy; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Cytrusy Przyprawy

Nuty kwiatowe

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne 04 by REN.

Cologne 04 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum REN Cologne 04, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu REN Cologne 04, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne 04 marki REN. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne 04 marki REN reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
L`Artisan Parfumeur Jatamansi Joop! Joop! Go Jean Patou Voyageur Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Man Gant Gant Liquid Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Antonio Puig Quorum Boadicea the Victorious Agarwood Collection Provocative Parfumerie Generale Bois Naufrage Liz Claiborne Lucky You Smell Bent Thai'd Down Rubino Cosmetics Predateur ou Proie