Marki » R S » kwiatowe « Grupy

The Song of Tuberose 夜来香 RE CLASSIFIED RE调香室 dla kobiet i mężczyzn

The Song of Tuberose 夜来香 RE CLASSIFIED RE调香室 dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
The Song of Tuberose 夜来香 RE CLASSIFIED RE调香室 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

The Song of Tuberose 夜来香 marki RE CLASSIFIED RE调香室 to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. The Song of Tuberose 夜来香 został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są brazylijskie drzewo różane, koniczyna i neroli; nutami serca są lilia i tuberoza; nutami bazy są goździk (roślina) i wanilia bourbon.

Brazylijskie drzewo różane Koniczyna Neroli

Lilia Tuberoza

Goździk (roślina) Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Song of Tuberose 夜来香 by RE CLASSIFIED RE调香室.

The Song of Tuberose 夜来香 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum RE CLASSIFIED RE调香室 The Song of Tuberose 夜来香, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu RE CLASSIFIED RE调香室 The Song of Tuberose 夜来香, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Song of Tuberose 夜来香 marki RE CLASSIFIED RE调香室. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Song of Tuberose 夜来香 marki RE CLASSIFIED RE调香室 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Versace Vera Wang Truly Pink Sergio Tacchini BE-ST Juicy Couture Eau de Couture The Different Company Bois d`Iris Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Acca Kappa Mimosa Ocean Pacific Ocean Pacific for Women O Boticario Floratta in Blue JoAnne Bassett Chantelle JoAnne Bassett Magie d’ Or Red Flower Organic Perfume Champa