Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Midnight Oud Queen B dla kobiet i mężczyzn

Midnight Oud Queen B dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Midnight Oud marki Queen B to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak agar (oud), czarna róża, paczula, karmel, jaśmin i piżmo.

Agar (oud) Czarna róża Paczula Karmel Jaśmin Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Oud by Queen B.

Midnight Oud Recenzje Perfum

tia
tia

Posiadam je w swojej kolekcji.Oud nie jest tu natarczywy i smolisty.Róża elegancko przesuszona w jego strumieniu.Jaśminu na szczęście-bo nie przepadam- nie czuć...raczej tylko lekkie kwiatowe echo.Kiedy po chwili perfumy ułożą się na skórze powstaje nieśmiertleny duet Oud-Róża z piżmowych akcentem.To takie wydanie agarowca jak w Montale Paris....

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Queen B Midnight Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Queen B Midnight Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Oud marki Queen B. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Oud marki Queen B reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Fendi Asja Fendi Etat Libre d`Orange Noel au Balcon Prada No10 Myrrhe Montale Aoud Collection - Golden Aoud Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea Renee Amber Tonino Lamborghini Mitico Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre Boadicea the Victorious Agarwood Collection Emprise Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat Ermenegildo Zegna Zegna Forte