Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Dark Moscow Queen B dla kobiet i mężczyzn

Dark Moscow Queen B dla kobiet i mężczyzn

dymny
skórzany

Dark Moscow marki Queen B to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty drzewne, nuty orientalne, nuty przyprawowe, nuty owocowe, piżmo, nuty pudrowe, nuty kwiatowe, rosyjska skóra i kadzidło.

Nuty drzewne Nuty orientalne Nuty przyprawowe Nuty owocowe Piżmo Nuty pudrowe Nuty kwiatowe Rosyjska skóra Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dark Moscow by Queen B.

Dark Moscow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Queen B Dark Moscow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Queen B Dark Moscow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dark Moscow marki Queen B. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dark Moscow marki Queen B reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Aftelier Tango Tom Ford Amber Absolute Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Boucheron Jaipur Homme Fraicheur La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Salvador Dali Dalimania Kenzo Kenzo Amour Le Parfum Oriflame Amber Elixir Agatha Imperial Jade Men Ermenegildo Zegna Zegna Forte Gutenberg Parfums Gutenberg Woman