Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Mojo Qonai Fragrances dla kobiet

Mojo Qonai Fragrances dla kobiet

kokosowy

Mojo marki Qonai Fragrances to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mojo został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima, neroli, wanilia, róża damasceńska i kokos.

Lima Neroli Wanilia Róża damasceńska Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mojo by Qonai Fragrances.

Mojo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Qonai Fragrances Mojo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Qonai Fragrances Mojo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mojo marki Qonai Fragrances. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mojo marki Qonai Fragrances reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Vera Wang Sheer Veil Elizabeth Taylor Black Pearls Celine Dion Sensational Roberto Verino VV Platinum S.T. Dupont Passenger for Women Alfred Sung Always Atelier Flou Sloane Rose Christian Tortu Christian Tortu Eau de Toilette Yardley Heritage Collection: Hyacinth Lolita Lempicka Eau de Desir Blue Q Dirty Girl Dana Love's Baby Soft