Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Showcat Pussy Deluxe dla kobiet

Showcat Pussy Deluxe dla kobiet

Miałem: 1

Showcat Pussy Deluxe dla kobiet Zdjęcia

Showcat marki Pussy Deluxe to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Showcat został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz i zielone jabłko; nutami serca są frezja, róża i piwonia; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Różowy pieprz Zielone jabłko

Frezja Róża Piwonia

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Showcat by Pussy Deluxe.

Showcat Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pussy Deluxe Showcat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pussy Deluxe Showcat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Showcat marki Pussy Deluxe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Showcat marki Pussy Deluxe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Femme Christian Dior Poison Versace Crystal Noir Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Trussardi Trussardi Inside for women Comptoir Sud Pacifique Coeur de Vahine M. Micallef Note Ambree Flirt! Glamourazzi Monsoon Monsoon The Party The Garden Party Iris O Boticario Glamour Secrets Rose Poiray Sceau de Coeur