Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Pussy Deluxe Pussy Deluxe dla kobiet

Pussy Deluxe Pussy Deluxe dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 4

Pussy Deluxe Pussy Deluxe dla kobiet Zdjęcia Pussy Deluxe Pussy Deluxe dla kobiet Zdjęcia Pussy Deluxe Pussy Deluxe dla kobiet Zdjęcia Pussy Deluxe Pussy Deluxe dla kobiet Zdjęcia

Pussy Deluxe marki Pussy Deluxe to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Pussy Deluxe został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są akacja i bergamotka; nutami serca są irys, jaśmin, truskawka i gardenia tahitańska; nutami bazy są fasolka tonka, paczula, piżmo, heliotrop i pralina.

Akacja Bergamotka

Irys Jaśmin Truskawka Gardenia tahitańska

Fasolka tonka Paczula Piżmo Heliotrop Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pussy Deluxe by Pussy Deluxe.

Pussy Deluxe Recenzje Perfum

Pussy Deluxe by Pussy Deluxe 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pussy Deluxe Pussy Deluxe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pussy Deluxe Pussy Deluxe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pussy Deluxe marki Pussy Deluxe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pussy Deluxe marki Pussy Deluxe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy Lulu Castagnette Lulu Rose Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Lisa Hoffman Tuscan Fig Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Love Passport Fairy Wish Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Gres Caline Sweet Appeal