Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

New York Pussy Deluxe dla kobiet

New York Pussy Deluxe dla kobiet

New York Pussy Deluxe dla kobiet Zdjęcia New York Pussy Deluxe dla kobiet Zdjęcia New York Pussy Deluxe dla kobiet Zdjęcia New York Pussy Deluxe dla kobiet Zdjęcia New York Pussy Deluxe dla kobiet Zdjęcia

New York marki Pussy Deluxe to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, New York został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są koktajl cosmopolitan, bergamotka i jabłko; nutami serca są irys, fiołek i papryczka pimento; nutami bazy są paczula, wata cukrowa i białe drzewa.

Koktajl Cosmopolitan Bergamotka Jabłko

Irys Fiołek Papryczka pimento

Paczula Wata cukrowa Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about New York by Pussy Deluxe.

New York Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pussy Deluxe New York, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pussy Deluxe New York, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum New York marki Pussy Deluxe. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu New York marki Pussy Deluxe reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Annick Goutal Eau De Charlotte Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Bijan Bijan VIP Women Nina Ricci Le Paradis de Nina Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Corine de Farme Witch Corn Susanne Lang Sula Socialite Playering Set Gale Hayman Delicious Amber Avril Lavigne Forbidden Rose Payard Lychee Mousse Etienne Aigner Clear Day Stacked Style Rococo Rouge