Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Puredistance dla kobiet

White Puredistance dla kobiet

White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia

White marki Puredistance to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, White został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża majowa, fasolka tonka, irys, drzewo sandałowe, bergamotka, piżmo, haitańska wetyweria i paczula.

Róża majowa Fasolka tonka Irys Drzewo sandałowe Bergamotka Piżmo Haitańska wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White by Puredistance.

White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puredistance White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puredistance White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White marki Puredistance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White marki Puredistance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cacharel Noa L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Clean Clean Lather Adidas Adidas Pure Energy Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Emanuel Ungaro Divas Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Marc Jacobs Daisy Silver Edition Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum Lulu Beauty Lulamae Nobile 1942 Anonimo Veneziano