Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

White Puredistance dla kobiet

White Puredistance dla kobiet

White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia White Puredistance dla kobiet Zdjęcia

White marki Puredistance to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, White został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Lie. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża majowa, fasolka tonka, irys, drzewo sandałowe, bergamotka, piżmo, haitańska wetyweria i paczula.

Róża majowa Fasolka tonka Irys Drzewo sandałowe Bergamotka Piżmo Haitańska wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White by Puredistance.

White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puredistance White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puredistance White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White marki Puredistance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White marki Puredistance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Max Mara Max Mara Marc Jacobs Daisy Acqua di Portofino Donna Le Labo Aldehyde 44 Dallas Acqua di Biella Kid Mohair Apothia Velvet Rope O Boticario Quasar Jovan Black Musk Modigliani Supreme O Boticario Floratta Sapphire Mayssa Mayssa