Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Opardu Puredistance dla kobiet

Opardu Puredistance dla kobiet

tuberozowy
Opardu Puredistance dla kobiet Zdjęcia Opardu Puredistance dla kobiet Zdjęcia Opardu Puredistance dla kobiet Zdjęcia

Opardu marki Puredistance to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Opardu został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutami głowy są tuberoza, gardenia, bez i róża bułgarska; nutami serca są goździk (roślina) i jaśmin; nutami bazy są heliotrop i cedr.

Tuberoza Gardenia Bez Róża bułgarska

Goździk (roślina) Jaśmin

Heliotrop Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opardu by Puredistance.

Opardu Recenzje Perfum

Kwiatowo – pudrowo – mydlany, z ciepłą, heliotropowo – mleczną bazą. W tle przewija się cały czas delikatna, wytrawna, kolońsko – zielona nuta.

Ładny zapach, ale bez rewelacji, ogólnie spore rozczarowanie – naczytałam się recenzji jakie to cudo, a wszystko to już było i to w lepszym i tańszym wydaniu. Trwałość średnia, raczej bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puredistance Opardu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puredistance Opardu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opardu marki Puredistance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opardu marki Puredistance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Sarah Jessica Parker Lovely Al-Rehab Lansy Yves Saint Laurent Elle Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Adidas Adidas Pure Energy Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Bijan Bijan Nude Byblos Essence Gap Close Fiorucci Amore 14 White Brut Parfums Prestige Woodhue