Marki » N-Q » skórzane « Grupy

M Puredistance dla kobiet i mężczyzn

M Puredistance dla kobiet i mężczyzn

skórzany
cynamonowy
M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia M Puredistance dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

M marki Puredistance to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. M został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roja Dove. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są jaśmin, róża i wanilia; nutami bazy są wetyweria, paczula, nuty drzewne, francuskie labdanum, mech dębowy, goździk (roślina), cynamon, goździk (przyprawa), skóra i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Jaśmin Róża Wanilia

Wetyweria Paczula Nuty drzewne Francuskie labdanum Mech dębowy Goździk (roślina) Cynamon Goździk (przyprawa) Skóra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M by Puredistance.

Fetish Pour Homme
Moschino Pour Homme

M Recenzje Perfum

Marcin__
Marcin__

Cynamon bez wątpienia jest w M bardzo wyraźnie zaznaczony, ale osobiście odbieram te perfumy inaczej.

Jak? Jest to dla mnie zapach stricte skórzany. Daleki, bardzo daleki od moich ideałów, bo nie przepadam za tak zaprezentowaną skórą. Aczkolwiek kłamstwem byłoby, gdybym powiedział, że Puredistance M nie doceniam.

Nosząc M wyobrażam sobie... Kobietę. Bardzo dystyngowaną, z wyższych sfer, może nawet taką, u której w żyłach płynie błękitna krew. Kobieta nosi czarne skórzane rękawiczki, zakrywające jej delikatne dłonie. Używa delikatnych, przyprawowo-kwiatowych perfum, woń ich nieustannie miesza się z zapachem skóry, którą nosi na rękach. Bardzo rzadko rozstaje się ze swoimi rękawiczkami.

No właśnie... Czy M jest damski? Oj nie... Ale z drugiej strony, czy jest męski? Wg mnie także nie. Po prostu - nie ma płci.

Trwałość na mojej skórze jest potężna, wynosząca średnio 14 h. Projekcja jest dość słaba, ale wystarczy, że potrę przegubem nadgarstka miejsce aplikacji (np. na szyi), i po powąchaniu wiem, że M tam jest.

Wreszcie, na sam koniec zostawiłem porównania. Jasne jest, że Puredistance M będzie porównywany z Clive Christian - C for men. Dla mnie dzieło pana Profesora Dove wygrywa. Jest bardziej złożony niż C, ma więcej warstw. Jest nieco delikatniejszy, ale przyjemniejszy w noszeniu. Pozostałe skórzane zapachy, takie jak Montale Aoud Leather, czy Tom Ford Tuscan Leather owszem, są dobre, ale to nie ta liga (i przy okazji - nie ta cena).

Tak pachnie piękno...

Tripod
Tripod

Cynamon, cynamon i cynamon ! Kto lubi niech próbuje. Skóry nie czuje i drzew nie czuje, a szkoda. Za 160 euro ? Powodzenia.

Parametry użytkowe doskonałe.

Czy tak pachnie wnętrze Astona ? Nie sądzę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puredistance M, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puredistance M, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M marki Puredistance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M marki Puredistance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frederic Malle French Lover Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) L`Artisan Parfumeur Piment Brulant By Kilian Straight to Heaven Montale Dark Aoud Guerlain Encens Mythique D'Orient Chanel Les Exclusifs de Chanel Sycomore Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Serge Lutens Chergui Hermes Eau D`Hermes Etat Libre d`Orange Fat Electrician Frederic Malle Portrait of a Lady Amouage Amouage Epic Man Amouage Interlude Man Diptyque Philosykos Comme des Garcons Wonderwood Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Diptyque Tam Dao Comme des Garcons Black Andree Putman Preparation Parfumee