Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

I Puredistance dla kobiet

I Puredistance dla kobiet

I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia I Puredistance dla kobiet Zdjęcia

I marki Puredistance to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. I został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutami głowy są tangeryna, neroli, liść czarnej porzeczki i kwiat pomarańczy; nutami serca są magnolia, róża z taif, jaśmin i mimoza; nutami bazy są ambra, wetyweria i piżmo.

Tangeryna Neroli Liść czarnej porzeczki Kwiat pomarańczy

Magnolia Róża z Taif Jaśmin Mimoza

Ambra Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I by Puredistance.

I Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

W zasadzie można by pochwalić (o ile ktoś lubi subtelne kwiaty), gdyby nie jeden szkopuł: parametry użytkowe są tak tragiczne, że jedyne, co można zrobić, to załamać nad nimi ręce, a potem - załamać powtórnie - gdy popatrzy się na cenę...

Delikatne, cytrusowo-zielone otwarcie, bez kwiecia pomarańczy, za to z fajną i wyraźną tangerynką. Następnie królestwo mimozy, w dodatku bardzo pięknie ukazanej, z minimalnym różanym podbiciem (jaśminu i magnolii nie wyczuwam wcale!), a potem to już tylko "ukwiecone" piżmo, piżmo i piżmo. W zasadzie było by fajnie, ale... Ale patrz akapit pierwszy...

Almaria
Almaria

Na otwarciu dosyć ostre cytrusy ale to dosłownie chwilka. Później jest coraz lepiej, wyraźnie czuć cierpkość liści czarnej porzeczki przechodzącą w ciepłe, troche pudrowe kwiaty. Wetyweria i piżmo sprawiają, że nie są duszące. Niemała cena to już inna bajka. Mnie sie podobają, na pewno warto je poznać.

Cytrusowo – kwiatowy, z dużą ilością jaśminu, na delikatnie drzewnym podkładzie. Nietrwały i mało intensywny. Ogólnie nic ciekawego, nudny zapach, jakich setki na półkach.

Zupełnie nie rozumiem entuzjastycznych recenzji, jakie mają te perfumy w sieci – wygląda na to, że moja skóra po prostu tych zapachów nie lubi – Opardu też był na mnie nijaki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puredistance I, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puredistance I, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I marki Puredistance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I marki Puredistance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mariah Carey M Les Copains Femme Nautilus Donna Nautilus The Body Shop Neroli Jasmin Montale Crystal Flowers La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Mango MNG Cut for Woman Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Giorgio Beverly Hills Red Coty Wild Musk LR Heidi Klum Robert Piguet Calypso