Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Antonia Puredistance dla kobiet

Antonia Puredistance dla kobiet

żółtych kwiatów
Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia Antonia Puredistance dla kobiet Zdjęcia

Antonia marki Puredistance to kwiatowe perfumy dla kobiet. Antonia został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annie Buzantian. Nutami głowy są jaśmin, ylang-ylang, korzeń irysa i róża; nutami serca są galbanum i bluszcz; nutami bazy są wetyweria i wanilia.

Jaśmin Ylang-ylang Korzeń irysa Róża

Galbanum Bluszcz

Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Antonia by Puredistance.

Antonia Recenzje Perfum

Antonia by Puredistance 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puredistance Antonia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puredistance Antonia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Antonia marki Puredistance. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Antonia marki Puredistance reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Dazzling Gold Alfred Sung Bai Estée Lauder Beautiful Love Avon U by Ungaro for Her Barbie Barbie Princess The Body Shop Tea Rose Perfume Oil Jessica McClintock Jessica McClintock Number 3 Helena Rubinstein Wanted Jean Paul Gaultier Classique X JoAnne Bassett Madame Pompadour Saffron James Ipo Novaya Zarya Milaya Le Soir