Marki » N-Q » szyprowo - owocowe « Grupy

Yes Gold Pupa dla kobiet

Yes Gold Pupa dla kobiet

karmelowy
Yes Gold Pupa dla kobiet Zdjęcia Yes Gold Pupa dla kobiet Zdjęcia Yes Gold Pupa dla kobiet Zdjęcia

Yes Gold marki Pupa to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Yes Gold został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Charles Niel. Nutami głowy są sycylijska pomarańcza, malina i arbuz; nutami serca są indyjski jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są paczula, wanilia i karmel.

Sycylijska pomarańcza Malina Arbuz

Indyjski jaśmin Konwalia Róża

Paczula Wanilia Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Yes Gold by Pupa.

Miss Dior Cherie

Yes Gold Recenzje Perfum

gugusia
gugusia

Zapachowy brat bliźniak dla Miss Dior Cherie z 2005 r. Cudowna kwiatowa paczula w połączeniu z jaśminem. Dobra trwałość i moc. Zwraca uwagę otoczenia zbierając komplementy. Szkoda tylko, że już wycofany. Był doskonałą i tańszą alternatywą dla Diora.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pupa Yes Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pupa Yes Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Yes Gold marki Pupa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Yes Gold marki Pupa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Yves Saint Laurent Y Lacoste Touch of Sun Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Michael Kors Kors Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Women Jean Patou Patou For Ever Clive Christian X for Women Jean Patou Colony Daniel Vaudd Actus Reus Lomani AB Spirit Jo Malone English Pear & Freesia Rihanna Reb'l Fleur